اولیانوف: مسئله آزار دهنده تاسیسات کرج رفع شد

به گزارش بهترین مقاله، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین از حصول توافق میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی استقبال کرد.

اولیانوف: مسئله آزار دهنده تاسیسات کرج رفع شد

به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین در توییتی نوشت: تهران و آژانس بین المللی انرژی اتمی درخصوص نصب مجدد دوربین ها در تاسیسات کرج به توافق رسیدند. مسئله حساسیت زای آزاردهنده ای که از ماه سپتامبر توجه های زیادی در جامعه بین المللی و رسانه های جمعی به خود جلب کرده بود رفع شد. به طرفین تبریک می گویم.

آژانس بین المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای ضمن اعلام توافق با ایران، تاکید کرد که توافق با ایران درخصوص تعویض دوربین های نظارتی در تاسیسات کرج پیشرفت بزرگی در فعالیت های و نظارتی و راستی آزمایی در ایران محسوب می شود.

آژانس بین المللی انرژی اتمی در این بیانیه با اشاره به اینکه دوربین های تاسیسات کرج طی روز های آینده تعویض خواهند شد، آورده است: این توافق به ما اجازه می دهد که پیوستگی اطلاعات لازم در این تاسیسات را حفظ کنیم.

در انتهای بیانیه بر تعویض دوربین ها و فعالیت های فنی آژانس در تاسیسات کرج ذیل توافق ایران و آژانس تا پیش از انتها دسامبر 2021 تاکید شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1940

به "اولیانوف: مسئله آزار دهنده تاسیسات کرج رفع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیانوف: مسئله آزار دهنده تاسیسات کرج رفع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید