الهامی: کلاهم را برای فولاد برمی دارم، خودمان بیش از دیگران از چمن مصنوعی ضربه خوردیم

به گزارش بهترین مقاله، سرمربی نساجی می گوید به خاطر بحث ملی مسئله ای با تعطیلات لیگ ندارد.

الهامی: کلاهم را برای فولاد برمی دارم، خودمان بیش از دیگران از چمن مصنوعی ضربه خوردیم

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی، سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد اظهار کرد: تیم ها در حال حاضر به جایگاهی رسیده اند که هر امتیاز برایشان ارزشمند است. تیم ها از هم دیگر شناخت کافی را پیدا کردند و به دنبال امتیازگیری هستند. فولاد یکی از باکیفیت ترین تیم ها به خصوص در بازی های خارج از خانه است. فکر می کنم یکی از پنج تیم برتر لیگ قهرمانان بودند که به حقش نرسید. همانطور که آقای نکونام گفته من برای این تیم کلاهم را برمی دارم. ما بازی سختی مقابل این تیم داریم ولی ما نساجی هستیم و شرایط خوبی داریم. هفته گذشته نتیجه خوبی در رفسنجان کسب کردیم. درست است که تیم ها نزدیک به هم هستند ولی محکوم به برد هستیم.

او ادامه داد: فردا بازی تاکتیکی و پرفشاری از جانب هر دو تیم خواهد بود و شاید بازی جذابی از آب درنیاید. هر دو تیم می دانند از این بازی چه می خواهند. ان شاءالله بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم و عیدی خوبی به طرفداران خوب نساجی که سال جاری سال سختی را پشت سر گذاشتیم، بدهیم. این کار سختی است و فکر می کنم بازی با فولاد سخت ترین بازی خانگی ما تا خاتمه فصل است. ما دیگر به رقبایمان کاری نداریم و برای خودمان کار می کنیم. امیدوارم فردا تمرکز لازم از نظر روحی و روانی و جسمی داشته باشیم.

الهامی درباره غایبان تیمش گفت: ما در شرایطی از فصل هستیم که هر تیمی محروم و مصدوم دارد. فکر می کنم این بازی، چهارمین بازی ما در چمن مصنوعی است. من نمی توانم درباره مصدومانمان صحبت کنم ولی شاهین ثاقبی را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم. در هر صورت اگر نساجی 11 نفر هم باشد، باید برای بردن کوشش کند.

سرمربی نساجی درباره شرایط چمن طبیعی استادیوم ساری و احتمال انتقال بازی های نساجی به این استادیوم بیان نمود: جا دارد بگویم که استاندار خیلی پیگیر ماجرا هستند و به دنبال بهبود کیفیت چمن ساری هستند. قرار است خودم شخصا بروم و زمین را ببینم. ما راضی هستیم که چمن طبییعی بازی کنیم ولی باید استادیوم ساری را ببینم و سپس نظر بدهم. به هر حال در چمن مصنوعی بیشتر از این که تیم های رقیب ضرر بخورند، ما ضرر خوردیم.

الهامی درباره تعطیلات لیگ شرح داد: الان شرایط بحث ملی است و اولویت ما این موضوع است. آرزوی ما صعود تیم ملی به جام جهانی است. ما می دانیم که سازمان لیگ تحت فشار است ولی ما هفته 23 را بازی می کنیم و فولاد هفته 20 را بازی می نماید. اگر فولاد پیش از بازی با ما با تیم های رقیب ما بازی می کرد، شرایط فرق می کرد ولی چون بحث ملی وجود دارد باید تبعیت کنیم. همچنین همه تیم ها از این موضوع ضرر می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1657

به "الهامی: کلاهم را برای فولاد برمی دارم، خودمان بیش از دیگران از چمن مصنوعی ضربه خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: کلاهم را برای فولاد برمی دارم، خودمان بیش از دیگران از چمن مصنوعی ضربه خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید