افزایش سقف نمره میان ترم از 6 به 8 نمره، کاهش صفحات منابع درسی

به گزارش بهترین مقاله، به نقل از دانشگاه پیام نور، ابوالفضل فراهانی با اشاره به تصویب افزایش نمره میان ترم در شورای آموزشی دانشگاه گفت: سقف نمره میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور از 6 نمره به 8 نمره افزایش می یابد و در اولین فرصت ممکن پس از اعمال تغییرات در سیستم گلستان اجرایی خواهد شد.

افزایش سقف نمره میان ترم از 6 به 8 نمره، کاهش صفحات منابع درسی

وی افزود: نمره میان ترم به دانشجویانی تعلق می گیرد که طبق برنامه های اعلام شده دانشگاه، حضور کافی در کلاس های درس داشته باشند و طبیعتا نمره خاتمه ترم کسانی که به صورت غیرحضوری تحصیل کرده و در آزمون میان ترم شرکت نمی کنند، طبق روال قبل با اعمال ضریب مربوطه محاسبه خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، همچنین از کاهش تعداد صفحات منابع درسی به ازای هر واحد درسی خبر داد و گفت: منابع درسی دانشجویان مقطع کارشناسی به ازای هر واحد درسی 100 صفحه وبرای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به ازای هر واحد درسی 120 صفحه در نظر گرفته می شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی افزود: پس از بررسی و بازنگری منابع درسی از سوی گروه های آموزشی، سقف تعداد صفحات متناسب با واحدهای درسی اعمال خواهد شد.

وی اذعان داشت: بانک سوال دانشگاه مکلف به طرح سوالات از صفحات مشخص شده بوده و چنانچه گروه های آموزشی منبع درسی را بیشتر از سقف صفحات مشخص شده، معرفی کند، صفحات مازاد در فرایند ارزیابی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و از فرایند طرح سوال حذف می شود.

فراهانی یادآور شد: 100 یا 120 صفحه، از ابتدای منبع و بر اساس فصولی که گروه آموزشی مربوطه در ابتدای ترم اعلام کرده، مشخص می شود.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1360

به "افزایش سقف نمره میان ترم از 6 به 8 نمره، کاهش صفحات منابع درسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف نمره میان ترم از 6 به 8 نمره، کاهش صفحات منابع درسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید