شروع برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی در زندان های خوی

به گزارش بهترین مقاله، برگزاری کلاس های آموزشی صنایع دستی در مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی زندان های شهرستان خوی شروع شد.

شروع برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی در زندان های خوی

به گزارش بهترین مقاله به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، عزیز میرزایی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خوی امروز 24 مهر 97 با اعلام این خبر گفت: براساس هماهنگی های اجرا شده برای اجرای تفاهم نامه همکاری مابین این اداره و مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی زندان های شهرستان خوی برگزاری این کلاس ها برنامه ریزی و آغاز شد.

میرزایی توضیح داد: این کلاس ها در رشته های سفالگری و مینیاتور (نقاشی و طراحی) در محل مجتمع در حال برگزاری بوده و 73 نفر از زندانیان بعنوان کارآموز از این کلاسها بهره مند می شوند.

او یادآور شد: بعد از اتمام دوره ها با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی پس از اخذ امتحان اقدام به صدور گواهینامه مهارت در حوزه صنایع دستی در رشته مربوطه خواهیم کرد.

خضرلو رئیس مجمع حرفه آموزی و کار درمانی زندان شهرستان خوی نیز با قدردانی از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خوی گفت: برگزاری چنین کلاسهایی مطمئناً در تجدید روحیه زندانیان بسیار مهم و موثر است.

خضرلو عنوان نمود: با برگزاری این کلاسها شخصیت زندانیان بازسازی شده ، برای زمان پس از آزادی خود شغل و حرفه ای یادگرفته و در نتیجه آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

او هم چنین اضافه نمود: همزمان با آغاز این کلاسها با استقبال خوبی از طرف زندانیان روبرو شدیم و آماده ایم تا نسبت به برگزاری مستمر کلاسهای آموزش صنایع دستی با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خوی همکاری کنیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 242

به "شروع برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی در زندان های خوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی در زندان های خوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید