پوست کلفتترین مجری تلویزیون!

به گزارش بهترین مقاله، رامبد جوان می گوید قوانین سانسور در تلویزیون سیال است. هر چیزی ممکن است امروز اجازه پخش داشته باشد اما فردا نه! این حرف ساده و کوتاه، کوهی از معنی است.

پوست کلفتترین مجری تلویزیون!

به گزارش بهترین مقاله، خبرآنلاین نوشت: یه روز خیلی دور یه مدیر پخش (مسئول ممیزی) در جواب سوال و گیجی مطلق من که در حین ساخت و پخش یک برنامه بودم گفت: قوانین سانسور و ممیزی در تلویزیون سیاله هر چیزی ممکنه امروز اجازه داشته باشه و فردا نه و برعکس و این قصه همیشه بوده و هست. پوست کلفت می خواهد و مرد کهن.

این ها حرف های رامبد جوان است. تهیه کننده و مجری خندوانه، یکی از پربیننده ترین برنامه های سیما. او که بیشتر از 26 سال است در صداوسیما کار می نماید این را هم اضافه می نماید: هنوز نفهمیدم چه چیزهای قابل پخش در تلویزیون هستن و چه چیزهایی نیستن. شک ندارم بقیه همکارانم هم نمی دونن و شک ندارم مسئولین محترم پخش هم نمی دونن و شک ندارم مدیران شبکه ها هم نمی دونن و قطعاً شک ندارم رئیس محترم سازمان هم نمی دونن.

سانسور و ممیزی البته که در تلویزیون چیز جدیدی نیست و همیشه بوده و هست و خواهد بود. همه از سانسورهای سلیقه ای خبر دارند. حرف رامبد جوان هم حرفی تکراری است اما حاوی دو نکته مهم است که قبلاً کمتر گفته شده، لااقل از طرف کسی که ربع قرن در تلویزیون برنامه سازی نموده.

رامبد جوان می گوید قوانین سانسور در تلویزیون سیال است، هر چیزی ممکن است امروز اجازه پخش داشته باشد اما فردا نه! این حرف ساده و کوتاه، کوهی از معنی است. یعنی تلویزیون ضمن سلیقه ای بودن، قانون خاصی هم ندارد و یک جورایی درباره ممیزی هر کی به هر کی است که اگر نبود قوانین ممیزی اش یک شبه تغییر نمی کرد و هر کسی و هر مدیر پخشی هرجایی دلش می خواست حذف و حتی اضافه نمی کرد.

نکته دوم و مهم تر حرف رامبد که در محاق مانده همان جایی است که می گوید حتی رئیس سازمان صداوسیما هم نمی داند چه چیزهایی قابل پخش هست و چه چیزهایی قابل پخش نیست. این را باید کجای دلمان بگذاریم؟ نمی دانم.

توجه کنید! این حرف را یک فرد عادی نمی زند. گوینده این حرف رامبد جوان است که به قول خودش 26 سال - البته در گیجی - مشغول کار است.

خارج از دو نکته بیان شده در حرف های رامبد جوان و بر اساس گفته های خودش می توانیم او را به عنوان پوست کلفت ترین مجری و تهیه کننده هم بدانیم که تاکنون توانسته نزدیک به 800 برنامه خندوانه را بسازد و در برابر مسئولین محترم پخش دوام آورد؛ البته با همان گیجی که ذکرش رفت!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 151

به "پوست کلفتترین مجری تلویزیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوست کلفتترین مجری تلویزیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید