منت کی روش روی سر پرسپولیس

به گزارش بهترین مقاله، وقتی به برنامه تیم ملی و همچنین زمان برگزاری بازی های عقب افتاده پرسپولیس نگاهی می کنیم،می بینیم که نه تنها کی روش و سازمان لیگ لطفی به برانکو نکرده اند بلکه هر 4 روز برای این تیم بازی گذاشته اند.

منت کی روش روی سر پرسپولیس

به گزارش بهترین مقاله ،حضور در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا پرسپولیس کمتر از سایر تیم ها در لیگ برتر بازی کند و به همین دلیل در زمان تعطیلات سایر تیم ها، برای این تیم اما برنامه هایی طرح ریزی شده است. سعید فتاحی - رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ چند روز قبل، از موافقت کی روش با حضور بازیکنان ملی پوش پرسپولیس در بازی های عقب افتاده این تیم اطلاع داد.البته در دیدار مقابل ذوب آهن و سپاهان و نه پیکان که قرار است همین دوشنبه برگزار گردد.

وقتی به برنامه تیم ملی تا جام ملت های آسیا و همچنین زمان برگزاری بازی های عقب افتاده پرسپولیس نگاهی می کنیم، می بینیم که نه تنها کی روش و سازمان لیگ لطفی به برانکو و تیمش نکرده اند بلکه هر 4 روز یک بار برای این تیم بازی گذاشته اند. به تاریخ برگزاری بازی های پرسپولیس نگاه کنید. 28 آبان مقابل پیکان و بدون حضور نوراللهی و بیرانوند، 4 آذر برابر تراکتورسازی، 8 آذر مقابل ماشین سازی در تبریز، 13 آذر برابر ذوب آهن، 18 آذر مقابل سپاهان در اصفهان و در نهایت 23 آذر برابر پارس جنوبی جم.

یعنی پرسپولیس در طول حدود 25 روز باید 6 بازی سنگین انجام بدهد. 2 سفر به اصفهان و تبریز و یک بازی هم بدون حضور بازیکنان ملی پوش و مقابل پیکان. نکته جالب اینکه کی روش هیچ اتفاق مثبتی را رقم نزده و تعیین نیست فتاحی چرا از جلب رضایت سرمربی تیم ملی برای حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب پرسپولیس صحبت می نماید!

آخرین بازی عقب افتاده پرسپولیس روز 23 آذرماه برگزار می گردد. آخرین اردوی تیم ملی نیز بنا به تصمیمی که کی روش گرفته، روز 29 آذر شروع می گردد. در این حدفاصل، تمام بازیکنان داخلی تیم ملی استراحت می نمایند تا با آمادگی کامل وارد اردو شوند. ملی پوش های پرسپولیس اما باید در لیگ بازی نمایند و سپس 6 روز فرصت استراحت دارند. در این بازه زمانی، تیم ملی اردویی نداشت که کی روش بخواهد مماشات کند و ملی پوش های پرسپولیس را در اختیار این تیم قرار بدهد.

به نظر می رسد این هم از آن ماجراهایی است که عده ای برای کی روش می سازند تا او را یک مربی با تعامل معرفی نمایند. کی روش وقتی می توانست تعامل خود را برانکو نشان بدهد که برای بازی پرسپولیس- پیکان، نوراللهی و بیرانوند را در اختیار برانکو قرار می داد، وگرنه نیمه دوم آذرماه که تیم ملی هیچ اردویی ندارد، موافقت با حضور این بازیکنان در بازی های پرسپولیس که موضوع مهمی نیست.

380-2

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 54

به "منت کی روش روی سر پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منت کی روش روی سر پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید