ادامه بی توجهی مترو به مصوبه فروش بلیط نیم بها، کلاهی که همچنان بر سر مردم می رود

به گزارش بهترین مقاله، متروی تهران امروز نیز برخلاف مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا و اعلام استانداری، بلیط نیم بها را اعمال نکرد و از مسافران قیمت کامل بلیط را دریافت کرد.

ادامه بی توجهی مترو به مصوبه فروش بلیط نیم بها، کلاهی که همچنان بر سر مردم می رود

به گزارش خبرنگار ، روز گذشته دوشنبه 25 آذر ماه، محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران خبری مبنی بر نیم بها بودن بلیط مترو و اتوبوس برای روز سه شنبه 26 آذر ماه خاطرنشان کرد. همچنین طبق تصمیمات انجام شده در استانداری تهران طرح زوج و فرد نیز برای امروز مانند روز های گذشته از درب منازل در حال اجراست تا شهروندان با تردد کمتر از طریق خودرو شخصی به کاهش آلودگی هوا یاری نمایند.

این در حالی است که شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و اتوبوسرانی قیمت نیم بها را اعمال نکردند. امروز قیمت بلیط مترو طبق تعرفه عادی در حال محاسبه است و زمانی که به سراغ متصدیان فروش بلیط رفتیم، خاطرنشان کردند که امروز هوای شهر تهران پاک است و بلیط به صورت نیم بها به فروش نمی رسد.

اما در مقابل استانداری تهران بر لزوم اجرای مصوبات روزهای گذشته برای امروز (26 آذر) تاکید نموده است، مصوباتی که از جمله آنها می توان به نیم بها بودن بیلط مترو و اتوبوس اشاره نمود.

متصدیان مترو در حالی علت رعایت نشدن مصوبه نیم بها شدن قیمت بلیط را هوای در حال حاضر تهران عنوان می نمایند که بر اساس اعلام استانداری هم اکنون زوج یا فرد به صورت سراسری در حال اجراست تا عوارض متخلفان به جیب شهرداری و نهاد بالادستی مترو که همان معاونت حمل و نقل و ترافیک است، برود؛ آن هم در شرایطی که دیگر هوای تهران آلوده نیست!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 640

به "ادامه بی توجهی مترو به مصوبه فروش بلیط نیم بها، کلاهی که همچنان بر سر مردم می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بی توجهی مترو به مصوبه فروش بلیط نیم بها، کلاهی که همچنان بر سر مردم می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید