گابریل ژسوس بهترین گزینه برای رونالدو است

به گزارش بهترین مقاله، لوکا تونی، مهاجم سابق یوونتوس گابریل ژسوس را بهترین گزینه برای این تیم می داند.

گابریل ژسوس بهترین گزینه برای رونالدو است

به گزارش گروه ورزشی بهترین مقاله، اخبار حاکی از آن است یوونتوس میخواهد یک مهاجم عظیم جذب نموده تا در کنار کریستیانو رونالدو در فصل بعد در ترکیب بیانکونری قرار گیرد. نام هایی چون هری کین، مائورو ایکاردی و گابریل ژسوس برای انتقال به یوونتوس مطرح شده که لوکا تونی مهاجم جوان سیتی را به دیگران ترجیح می دهد.

لوکا تونی گفت: گونسالو ایگواین هنوز هم یکی از بهترین های دنیا محسوب می گردد، گرچه در مقایسه با زمان حضور در ناپولی، ایگواین تغییر نموده است. ایگواین نسبت به گذشته کمتر پیروز به گلزنی شده، اما بیشتر به تیم یاری می نماید.

گابریل بازیکنی سریع و فنی بوده و می تواند پاس گل های زیادی ارسال کند. از بین مهاجمانی که نام شان برای انتقال به یوونتوس مطرح شده، این مهاجم برزیلی منچسترسیتی کمتر از دیگران یک مهاجم صرف است. اما گابریل ژسوس مناسب ترین گزینه برای بازی کردن در کنار کریستیانو رونالدو خواهد بود زیرا رونالدو یک مهاجم نوک کامل نبوده، اما او بازیکنی بوده که بیشترین گل ها را به ثمر می رساند و باید هم اینگونه باشد.

بازیکنی مانند هری کین که بیشتر از دیگران خصوصیات یک مهاجم نوک را داشته و در بین زیر 30 ساله ها بهترین به شمار می آید، برای حضور کنار رونالدو بهترین گزینه محسوب نمی گردد. من گابریل را گزینه خیلی بهتر می بینم. او در سیتی گلزنی می نماید اما پاس گل های زیادی نیز داده، فضا برای هم تیمی هایش مهیا می نماید، پرس نیز می آورد و تنها 22 سال سن دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 887

به "گابریل ژسوس بهترین گزینه برای رونالدو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گابریل ژسوس بهترین گزینه برای رونالدو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید