کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند

نماینده خوی در مجلس با بیان اینکه سرقت 400 میلیون وجه نقد به همراه 250 هزار یورو از منزل بنده کذب است، گفت: دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند.

کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند

تسنیم نوشت: سیدتقی کبیری نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه طی تذکری شفاهی گفت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در روز جمعه هفته گذشته، متاسفانه از سوی برخی افراد، گروه ها و رسانه ها با پخش شایعات و اتهامات به فضای بداخلاقی و بی اعتمادی دامن زده شد.

وی ادامه داد: این اتهامات در قالب سرقت 400 میلیون تومان وجه نقد و 250 هزار یورو یا دلار پخش شد که موجب سوءاستفاده رسانه های بیگانه و پشت بند آن هجمه ها آغاز شد.

نماینده مردم خوی در مجلس شرح داد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته بود و امنیت روانی خود و خانواده اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

کبیری بیان نمود: این جانب این مبالغ اعلامی در رسانه ها و فضای مجازی را به شدت تکذیب می کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده رئیس قوه قضائیه درخواست می کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود پیدا کند و اگر من به عنوان نماینده و یا هر مسئول دیگری تخلفی انجام داده است، به شدت برخورد کند و اگر تخلفی صورت نگرفته در مقابل عده ای که فضای جامعه را ملتهب کرده و سرمایه اجتماعی را خدشه دار کرده و مجلس را بی اعتبار و جایگاه آن را زیر سوال برده و شایعات دروغ را ترویج کرده و موجب سوءاستفاده رسانه های خارجی شده است، برخورد قاطع داشته باشند.

وی گفت: اگر اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته است، برخی مواظب باشند که ایمان شان به سرقت نرود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 14 آبان 1398 شناسه مطلب: 398

به "کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید