کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند

به گزارش بهترین مقاله، نماینده خوی در مجلس با بیان اینکه سرقت 400 میلیون وجه نقد به همراه 250 هزار یورو از منزل بنده کذب است، گفت: دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند.

کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند

تسنیم نوشت: سیدتقی کبیری نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه طی تذکری شفاهی گفت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در روز جمعه هفته گذشته، متاسفانه از سوی برخی افراد، گروه ها و رسانه ها با پخش شایعات و اتهامات به فضای بداخلاقی و بی اعتمادی دامن زده شد.

وی ادامه داد: این اتهامات در قالب سرقت 400 میلیون تومان وجه نقد و 250 هزار یورو یا دلار پخش شد که موجب سوءاستفاده رسانه های بیگانه و پشت بند آن هجمه ها آغاز شد.

نماینده مردم خوی در مجلس شرح داد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته بود و امنیت روانی خود و خانواده اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

کبیری بیان نمود: این جانب این مبالغ اعلامی در رسانه ها و فضای مجازی را به شدت تکذیب می کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده رئیس قوه قضائیه درخواست می کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود پیدا کند و اگر من به عنوان نماینده و یا هر مسئول دیگری تخلفی انجام داده است، به شدت برخورد کند و اگر تخلفی صورت نگرفته در مقابل عده ای که فضای جامعه را ملتهب کرده و سرمایه اجتماعی را خدشه دار کرده و مجلس را بی اعتبار و جایگاه آن را زیر سوال برده و شایعات دروغ را ترویج کرده و موجب سوءاستفاده رسانه های خارجی شده است، برخورد قاطع داشته باشند.

وی گفت: اگر اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته است، برخی مواظب باشند که ایمان شان به سرقت نرود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 398

به "کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبیری: سرقت 250 هزار یورو از منزلم کذب است ، دستگاه قضا با شایعه پراکنان برخورد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید