کاوه: مربیگری انحصاری در تیم ملی را برمی داریم، هادی خودش می خواهد در جهانی کشتی بگیرد

به گزارش بهترین مقاله، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: مطمئن باشید که در آینده حتما افرادی در کادرفنی قرار می گیرند که در باشگاه ها برای کشتی کوشش نموده باشند.

کاوه: مربیگری انحصاری در تیم ملی را برمی داریم، هادی خودش می خواهد در جهانی کشتی بگیرد

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بهترین مقاله در مورد موضوعاتی که در مورد انتخاب کادرفنی تیم ملی ملاک قرار خواهد گرفت، گفت: در این خصوص نشستی در فدراسیون کشتی خواهیم داشت. باید تعریف تازه ای از مربیگری در تیم ملی داشته باشیم. این نمی گردد که یک عده در کشتی فقط کار مربیگری در تیم ملی را انجام دهند. تا کشتی را کنار می گذارند بیایند مربی تیم ملی شوند، بدون آنکه سابقه باشگاهی داشته باشند. بحث کشتی دریافت با مربیگری خیلی فرق می نماید، کشتی گیر وقتی از دنیای قهرمانی خداحافظی می نماید مطمئنا تجربه لازم را ندارد. باید برود در باشگاه ها کار کند.

وی تاکید نمود: مربی باید طراح باشد. از این پس حتما از مربیانی استفاده خواهیم کرد که در باشگاه های تهران و شهرستان ها تمرین می دهند. نمی گردد یک نفر از خانه اش به تیم ملی بیاید. فاکتور اول در انتخاب مربیان تیم ملی از این به بعد فعال بودن در باشگاه هاست. مطمئن باشید که در آینده حتما افرادی درکادرفنی قرار می گیرند که در باشگاه ها برای کشتی کوشش نموده باشند. این انحصار در انتخاب مربیان تیم ملی را از بین خواهیم برد. در این خصوص طرحی آماده خواهیم کرد و در مجمع مطرح می کنیم تا حتما در چرخه مربیگری از مربیان زحمتکش باشگاه ها استفاده کنیم.

مدیر تیم های ملی در مورد وضعیت پرویز هادی نیز گفت: هادی خودش اصرار دارد که مسئله ای ندارد و می خواهد حتما در جهانی کشتی بگیرد، اما او سرمایه ملی ما است و برای المپیک نیز روی او حساب نموده ایم، بنابراین خواستیم که برای معین وضعیت او کمیسیون پزشکی تشکیل گردد و با همفکری درخصوص اعزامش به مسابقات جهانی تصمیم گیری گردد.

کاوه در مورد حذف هادی حبیبی از اردوی تیم ملی آزاد توضیح داد: باید قبول کنیم که وضعیت اقتصادی فدراسیون کشتی به گونه ای است که باید برای کاهش هزینه ها کوشش کرد. سرپرست های آزاد و فرنگی به مسابقات جهانی نخواهند رفت، این تصمیم فدراسیون کشتی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 292

به "کاوه: مربیگری انحصاری در تیم ملی را برمی داریم، هادی خودش می خواهد در جهانی کشتی بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: مربیگری انحصاری در تیم ملی را برمی داریم، هادی خودش می خواهد در جهانی کشتی بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید