پرداخت 188میلیارد ریال غرامت فوت در اثر کرونا

به گزارش بهترین مقاله، بیمه کوثر در 6ماه نخست امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و فوت بیمه گذاران مبتلا به کووید19، مبلغ 188میلیارد ریال خسارت به ذی نفعان بیمه های زندگی پرداخت کرده است.

پرداخت 188میلیارد ریال غرامت فوت در اثر کرونا

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و اعلام معاون بیمه های زندگی بیمه کوثر، با توجه به شیوع بیماری کرونا در سرانجام سال1398 و تحت پوشش قرارگرفتن بیمه شدگان در اثر فوت به هر علت در بیمه های زندگی بیمه کوثر، در 6 ماه نخست امسال هزینه هزارو500 پرونده فوت بیمه شدگان بیمه های زندگی به ذی نفعان پرداخت شده است.

مرتضی کامرانی با بیان اینکه امروزه مهم ترین چالش و نگرانی بسیاری از افراد جامعه، نبود امنیت شغلی و حمایت مالی از خانواده در زمان ازکارافتادگی و فوت سرپرست خانواده است، افزود: بیمه کوثر با افتخار توانسته است رسالت خود را با هدف به حداقل رساندن نگرانی و دغدغه های بیمه گذاران، با ارایه طرح حمایت از بیمه گذاران بیمه های زندگی به انجام برساند.

وی افزود: با همه گیری این ویروس در سرانجام سال گذشته، معاونت بیمه های زندگی بیمه کوثر با هدف کاهش آلام خانواده های بیمه شدگان، تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان فنی این حوزه را در دستور کار قرار داد و به عنوان نخستین شرکت بیمه ای، طرح حمایت از بیمه گذاران بیمه های زندگی را ارایه کرد.

معاون بیمه های زندگی بیمه کوثر با بیان اینکه بیمه کوثر در این طرح، پوشش های حمایتی و پرداخت خسارت غرامت فوت به ذی نفعان در کوتاه ترین زمان ممکن را محقق کرده است، افزود: باتوجه به اینکه بستری در بیمارستان باعث کاهش درامد و در نهایت ایجاد نگرانی و دغدغه برخی از افراد در پرداخت اقساط حق بیمه می شود، در این طرح چنانچه بیمه گذاران به علت ابتلا به بیماری کووید19 در بیمارستان بستری شوند، بیمه کوثر حق بیمه ماه بستری و ماه بعد را برای او پرداخت می کند.

کامرانی تاکید کرد: همچنین چنانچه بیمه گذاران از محل بیمه نامه های زندگی وام دریافت کرده باشند، شرکت متعهد است که اقساط وام ماه بستری و ماه بعد از آن را نیز پرداخت کند.

وی در سرانجام گفت: از زمان شروع این طرح تا به امروز، 25نفر از بیمه گذاران بیمه های زندگی و اعضای خانواده شان حمایت و از مزایای این طرح بهره مند شده اند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1315

به "پرداخت 188میلیارد ریال غرامت فوت در اثر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 188میلیارد ریال غرامت فوت در اثر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید