پدر جهان ویسی: از شایعه سازان شکایت می کنم

مجله مهر:ماجرای جهان ویسی دختر 7 ساله کردستانی که بر اثر ریزش دیوار مدرسه فوت کرد وارد فاز جدیدی شده و پدر جهان ویسی گفته که از کسانی که در فضای مجازی با آبروی دخترش بازی نموده اند و از بانیان شایعه پراکنی ها شکایت خواهد نمود.

پدر جهان ویسی: از شایعه سازان شکایت می کنم

بر اساس این گزارش، امجد ویسی پدر جهان ویسی در مصاحبه با سایت محلی کردستان خبر با بیان اینکه از کسانی که درمورد دخترم شایعه پراکنی کردند شکایت می کنم، گفته است: ما در طول این مدت داغدار از دست دادن دختر عزیزمان و مراسم سوگواری بودیم که شنیدن این شایعات قلب ما را به درد آورد و مطمئنا با کسانی که این سخنان زشت ساخته پرداخته ذهن مریضشان است، برخورد خواهیم کرد.

او اضافه نمود: چنین سخنان زشت و زننده ای در مورد قتل و تجاوز به جهان واقعیت ندارد و فقط داغ دل خانواده اطرافیان و مردم شهر و استان را بیشتر ساخت.

پدر جهان ویسی ادامه داد: اکنون بعد از مراسم ختم دخترمان قطعا از کسانی که با آبروی دخترم بازی کردن و شایعه ساختن شکایت میکنم و پیگیری های قضایی را انجام خواهم داد.

وی خاطرنشان ساخت: در چندین نوبت خبرنگاران استانی و مسئولین به روستای ما آمدند و خود پیگیر این قضیه بودند و جای برای شایعه و سخنان نابجا که در شأن انسان نیست، نمی ماند.

وی بیان داشت: جهان هنگام آوردن توپ از تونل ایجاد شده در دیوار، سرش به آجری خورده و دیوار فروریخت و متاسفانه قبل از رسیدن به بیمارستان جان شیرین خود را از دست داد.

ویسی بار دیگر تاکید نمود که حتما پیگر این قضیه خواهد شد وتا تعیین شدن و شناسایی شایعه سازان کوشش و این امر را از مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود.

وی در خاتمه از مردم و تمامی کسانی که در اطلاع رسانی دستی بر آتش دارند خواست تا نگذارند افراد از خدا بی خبر با افتادن اتفاقاتی در شهر و دیار ما بتوانند با آبروی مردم بازی نمایند و مردم و جامعه را با این شایعات دل آزرده و ناراحت نمایند.

جهان ویسی، دانش آموز کلاس اول ابتدایی دبستان روستای گرماش از توابع شهرستان سنندج روز دوشنبه 16 مهر بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان باخت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پدر جهان ویسی: از شایعه سازان شکایت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر جهان ویسی: از شایعه سازان شکایت می کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید