مدیرعامل جنجالی از باشگاه استقلال شکایت کرد!

به گزارش بهترین مقاله، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با ارسال نامه به فیفا از باشگاه استقلال در پرونده محمد بلبلی شکایت کرده است.

مدیرعامل جنجالی از باشگاه استقلال شکایت کرد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران،ذدر شرایطی که فدراسیون فوتبال چندی پیش باشگاه فولاد خوزستان را به خاطر انتقال غیرقانونی محمد بلبلی از سپیدرود محروم و به پرداخت 50 میلیون تومان محکوم کرده بود، حالا سعید آذری مدیرعامل فولاد با تهیه مدارک و ارسال به دادگاه عالی ورزش، از استقلال شکایت کرده است.

نکته عجیب اینجاست که آذری مبلغ 22 هزار فرانک سوئیس برای رسیدگی به این پرونده پرداخت خواهد کرد. دادگاه عالی ورزش نیز برای برگزاری جلسه دادگاه نامه ای را به باشگاه استقلال ارسال کرده و خواستار پرداخت 22 هزار فرانک توسط این باشگاه هم شده است. البته مسئولان استقلال اعلام کرده اند که در این پرونده نه شکایتی دارند و نه به آن ورود خواهند کرد، ولی ظاهراً سعید آذری برای این که ثابت کند فدراسیون در محکومیت فولاد دچار اشتباه شده، به صورت جدی خواستار رسیدگی به این پرونده و پرداخت 22 هزار فرانک مبلغ هزینه دادرسی است.

مشخص نیست در شرایطی که فدراسیون و مقامات قضایی آن، صادر کننده احکام در ایران هستند و مرجع رسیدگی به اینگونه موارد بوده اند، چرا سعید آذری خواستار پیگیری این پرونده از طریق فیفا شده است. ریشه چنین رفتاری را باید احقاق حقوق دانست یا رفتارهایی خارج از عرف فوتبال با اهدافی دیگر.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1434

به "مدیرعامل جنجالی از باشگاه استقلال شکایت کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل جنجالی از باشگاه استقلال شکایت کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید