محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از جامعه کاراته از سمت خود استعفا داد

به گزارش بهترین مقاله، محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته از سمت خود استعفا داد و با انتشار پیامی از جامعه کاراته قدردانی و خداحافظی کرد.

محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از جامعه کاراته از سمت خود استعفا داد

به گزارش ، به نقل از فدراسیون کاراته، با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، رئیس فدراسیون کاراته از سمت خود استعفا داد. در همین راستا محمد صادق فرجی با انتشار پیغامی از جامعه کاراته قدردانی و خداحافظی کرد.

متن پیغام محمدصادق فرجی بدین توضیح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

باعرض سلام و احترامخداوند متعال را شاکرم که بر من منت نهاد و فرصتی دوباره رقم زد تا بار دیگر، بخشی از عمر خویش را در میان شما بزرگواران، دوستان عزیز، همکاران گرامی، پیشکسوتان محترم و جمع خانواده بزرگ کاراته سپری کنم.

در طی مدتِ کمتر از 2 سالی که توفیق خدمت حاصل شد، در سایه همدلی، کوشش و پشتکارِ بی منت وحمایت همه جانبه جامعه بزرگ کاراته، موفقیت های درخور و ارزشمندی به انتها رسید.کسب 1 طلا و 4 نقره پس از 36 سال آن هم از 5 فرصت ممکن در بازی های جهانی در سال 2017، قهرمانی در هر چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان نخستین بار در آسیا، کسب 8 مدال از 8 فرصت ممکن در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، کسب 4 مدال از 5 فرصت ممکن در بازی های المپیک جوانان 2018 آرژانتین و کسب صندلی نائب قهرمانی در مجموع مدال ها و نشان برنز تاریخی کاتای تیمی مردان، نخستین بار پس از 48 سال و سومین بار پیاپی ایستادن بر سکوی قهرمانی کومیته تیمی پیکار های جهانی در سال 2018 و همچنین قهرمانی ها در رقابت های مهمِ لیگ های جهانی کاراته وان، کسب کرسی های بین المللی و فراهم اوردن زمینه های فراتر، از جمله افتخاراتی است که در همین مدت کوتاه به کاراته ایران تعلق گرفت؛ افتخاراتی که جز با کوشش و انگیزه و تعامل باسایر قسمت ها و دستگاه ها محقق نشد و انشاءالله که با حرکت قطار کاراته بر همین ریل و مسیر، شاهد توفیق روزافزون قهرمانان سرافزارمان، خصوصاً در بازی های المپیک 2020 باشیم. در کنار این مدال اوری ها در حوزه قهرمانی، شاهد رشد و شکوفایی در بخش های دیگر از جمله توسعه همگانی، برگزاری کارگاه های آموزشی با رویکرد دانش افزایی و یکسان سازی و وحدت رویه، راه اندازی سایت سامانه الکترونیک فدراسیون بمنظور جمع آوری و تعیین شدنِ اطلاعات و داده های مربوطه، بازنگری و تدوین آیین نامه ها و همچنین اساسنامه فدراسیون کاراته و بازسازی سالن و نیز سایت اداری فدراسیون، پرداخت معوقات مالی، افزایش چشمگیر اعتبارات فدراسیون و سایر اقدامات مفید دیگری، که جز با همکاری و کوشش شما بزرگواران و حمایت همه جانبه و نگاه مثبت مسئولین وزارت و کمیته ملی المپیک مقدور نبود، به انجام نمی رسید.

یقیناً در این مدت از آموزه های انسانی، اخلاقی و فنی شما نصیب اینجانب شد که باعث افتخار بنده بوده است. ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف یکایکِ شما دوستان، مسئولین کمیته های مختلف فدراسیون و همچنین روسای همراه و عزیز هیات ها و سبک ها، بخصوص همکاران صدیق خودم، کادر و اعضای افتخارآفرین تیم های ملی و اصحاب رسانه، از خداوند متعال نعمات بیکران برایتان آرزومندم. با توجه به اینکه از این تاریخ، توفیق ادامه خدمت در خانواده کاراته را ندارم، همچنان در خدمت جامعه کاراته خواهم بود و با امید به اینکه اگر قصوری بوده، از صمیم قلب بخشیده و بنده را حلال فرمایید، همگی را به رب العالمین می سپارم.

در خاتمه برای برادر ارجمندم جناب آقای محسن آشوری؛ این مرد بزرگوار و بسیار پر کوشش، نهایت موفقیت و بهروزی را در تمامی صحنه ها و مراحل زندگی و شغلی، از خداوند متعال خواهانم.

خدایا، سرنوشت مرا خیر بنویس؛ تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی دیر نخواهم.

ارادتمندمحمدصادق فرجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 72

به "محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از جامعه کاراته از سمت خود استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از جامعه کاراته از سمت خود استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید