ماجرای 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن استقلال

به گزارش بهترین مقاله، محمد دانشگر هشت دقیقه مانده بود به خاتمه بازی روی یک صحنه با تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین برخورد می کند و مصدومیتی برای او رخ می دهد که پزشک تیم با برانکارد و کادرپزشکی به مداوای او می پردازند.

ماجرای 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن استقلال

تیم استقلال در حالی گل دوم مقابل فولاد را دریافت کرد که یک بازیکنش را در اختیار نداشت.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران بازی هفته دوم لیگ برتر مقابل فولاد را در حالی واگذار کرد که هنوز چند ساعت از آن بازی هم نگذشته اما حواشی عجیب و غریبی به دنبال خود داشته است.

ابتدا ویدیوی از محمود فکری پس از پایان بازی منتشر شد و اکنون هم که مشخص شده بود او با مدافع این تیم درگیری لفظی داشته است. یک مسأله مورد توجه از بازی استقلال مصدومیت عجیب محمد دانشگر بود.

محمد دانشگر هشت دقیقه مانده بود به پایان بازی روی یک صحنه با تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین برخورد می کند و مصدومیتی برای او رخ می دهد که پزشک تیم با برانکارد و کادرپزشکی به مداوای او می پردازند.

پزشک تازه وارد تیم در همزمان شدن درگیری فکری و دیاباته در کنار زمین احساس می کند دانشگر می تواند به زمین برشود و این مسأله را به سرپرست تیم یعنی پرویز مظلومی منتقل نمی کند. مظلومی که از این ماجرا بی خبر بوده فکر می کند دانشگر به زمین بازی بازگشته است.

در همین گیر و دار که نیمکت تیم با حواشی درگیری فکری و دیاباته سرگرم بود، دانشگر در کنار زمین حضور داشت و به زمین مسابقه بازنگشته بود چون مصدومیتش اجازه نمی داد دوباره بتواند بازی کند.

بدین ترتیب او از دقیقه 87 از ترکیب خارج می شود و تا دقیقه 94 که ابتدا قرار بود شیخ جانشینش شود اما در نهایت بابک مرادی به ترکیب اضافه شد که استقلال در همین مدت زمان گل دوم را دریافت کرد و نتیجه بازی را هم در نهایت واگذار کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1346

به "ماجرای 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید