لیگ مهمترین ملاک دعوت تکواندوکاران به تیم ملی است

به گزارش بهترین مقاله، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سرمربی تیم ملی با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به اینکه بعد از بازی های المپیک با فاصله بسیار کوتاهی مسابقات دنیای را پیش رو داریم می بایست برای ادامه کار چشم انداز درستی را به منظور حضور در این رویداد در نظر داشته باشیم.

وی افزود: ما دو برنامه را برای حضور در این دوره از مسابقات دنیای دستور کار خود قرار دادیم؛ اولین برنامه که بدون شک آرزوی قلبی همه می باشد این است که ویروس کرونا از دنیا ریشه کن شود تا انشاالله ما بتوانیم مسابقات قهرمانی آزاد کشوری، رقابت های انتخابی و درون اردویی تیم ملی را برگزار کنیم و مثل همیشه در قالب انتخابی های شفاف نفرات اعزامی به این رویداد را معرفی کنیم. با وجود شرایطی که هم اکنون داریم پیش بینی و برنامه دیگری را هم در نظر گرفتیم و این است که تکواندوکارانی به مسابقات انتخابی و درون اردویی دعوت شوند.

لیگ مهمترین ملاک دعوت تکواندوکاران به تیم ملی است

عسکری تاکید کرد: در سال جاری مسابقات قهرمانی کشوری، آزاد یا تورنمنتی نداشتیم و بر همین اساس مهمترین ملاک ما برای دعوت تکواندوکاران به رقابت های انتخابی تیم ملی، لیگ برتر و دسته یک تکواندو است.

وی ادامه داد: از تمام عزیزانی که مدعی حضور در تیم ملی تکواندو هستند درخواست می کنم در قالب تیم های خود در لیگ شرکت کنند تا اگر شرایط کرونا به همین شکل ادامه پیدا کرد و نتوانستیم روال قبل را پشت سر بگذاریم بتوانیم نفرات برتر را به انتخابی دعوت کنیم و جای گله ای برای کسی نباشد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان گفت: امیدوارم که بچه ها خیلی جدی تر برای حضور در لیگ تلاش کنند چون تنها راهی است که می توانیم آنها را به منظور شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی و ورود به اردو رصد کنیم؛ انشاالله همه بچه ها پیروز باشند و مزد زحمات خود را بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1407

به "لیگ مهمترین ملاک دعوت تکواندوکاران به تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ مهمترین ملاک دعوت تکواندوکاران به تیم ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید