سناریوهای اجرای پروژه های عمرانی پایتخت در سال 99 ، پروژه ها متوقف نشده است

به گزارش بهترین مقاله، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: شرایط اجرای پروژه های عمرانی پایتخت در پی شیوع کرونا چندان فرقی نکرده است و پروژه ها طبق روال انجام می گردد.

سناریوهای اجرای پروژه های عمرانی پایتخت در سال 99 ، پروژه ها متوقف نشده است

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش بهترین مقاله به نقل از ایلنا، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد توقف پروژه های عمرانی پایتخت به دلیل مسائل اقتصادی که در پی شیوع کرونا ایجاد شده است، گفت: اینگونه نیست و همه پروژه ها طبق روال انجام می گردد.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به کاهش درآمدهای شهرداری در پی شیوع کرونا آیا اجرای پروژه ها اولویت بندی خواهد شد یا خیر، گفت: چند سناریو در نظر گرفته شده و کارگروه هایی برای مشخص اولویت ها و برنامه ریزی های سال 99 تشکیل داده ایم که بعد از نهایی شدن توضیحات برنامه های عمرانی شهرداری در سال 99 داده خواهد شد.

صبوری در ادامه گفت: در دو سه ماه گذشته نیز مانند گذشته مشغول به کار هستیم و شرایط چندان فرقی ننموده است. اوایل شیوع کرونا کارگروه ها به شهرستان رفته بودند و حضور نداشتند، اما بعد از آن پروژه های دو شیفت نیز آغاز شده و نیروها به صورت دو شیفت در حال کار کردن هستند.

او در مورد آمار ابتلای پرسنل معاونت فنی و عمرانی به کرونا گفت: مساله جدی نداشتیم و یکی دو نفر در بعضی از کارگاه ها مشکوک بودند اما موارد فوتی و ابتلای گسترده به کرونا در حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نداشتیم.

وی همچنین در مورد مشکل طراحی پلازای هفت تیر که در پی بارش شدید اخیر باران در تهران منجر به ورود آب به ایستگاه مترو شد، گفت: ورود آب به ایستگاه متروی هفت تیر به دلیل طراحی پلازا نبوده، چرا که ورودی پلازا به مترو از چند پله به صورت روباز تشکیل شده است و هنگام بارندگی از پله ها آب وارد مترو می گردد.

او با تاکید بر اینکه از زمان افتتاح پلازای هفت تیر تا به امروز شاهد چنین مساله ای نبوده ایم، گفت: مقرر شد یک سقف برای آن در نظر گرفته گردد تا این مساله رفع گردد. شدت بارندگی اخیر خیلی زیاد بود و در 18 دقیقه 25 میلی متر باران بارید که در یک سال اخیر تجربه چنین بارانی نداشتیم.

صبوری دیلمی اضافه نمود: از زمانی که پلازای هفت تیر در سال 98 ساخته شد، بیش از 50 مرتبه بارندگی شده است اما هیچ وقت آب وارد مترو نشده است؛ این بار به دلیل شدت زیاد باران آب از پله ها به داخل مترو نفوذ نموده است و با تعبیه سقف مساله رفع می گردد.ژ

معاون شهردار تهران تاکید نمود: پلازای هفت تیر مشکل فنی ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 1 تیر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 980

به "سناریوهای اجرای پروژه های عمرانی پایتخت در سال 99 ، پروژه ها متوقف نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوهای اجرای پروژه های عمرانی پایتخت در سال 99 ، پروژه ها متوقف نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید