رشد 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری

به گزارش بهترین مقاله، مصطفی قلی خسروی با مثبت ارزیابی کردن پرداخت وام ودیعه مسکن، گفت: معاملات مسکن طی مردادماه سال جاری حدود 15 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

رشد 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری

جهت دریافت خدمات انواع آلاچیق سنتی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی بهترین مقاله، رئیس اتحادیه مشاوران املاک در مورد شرایط بازار مسکن اظهار کرد: بازار مسکن فرایند خوبی را پشت سر می گذارد، قیمت ها خیلی بالا نرفته و پایین هم نیامده است، اما با این وجود شاهد افزایش معاملات مسکن هستیم.

وی ادامه داد: طی مردادماه سال جاری تعداد معاملات صورت گرفته مسکن حدود 15 درصد از معاملات ماه مشابه سال گذشته بیشتر شده است.

وی درباره وام ودیعه مسکن نیز گفت: اقدام وزارت راه و شهرسازی برای اجرای برنامه پرداخت وام ودیعه مسکن اثر روانی مثبتی بر بازار داشته است. این برنامه کار خوبی بوده که باعث شده مالک و مستأجر سریع به توافق برسند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک همچنین با تاکید بر این که صدور کد رهگیری برای معاملات مسکن الزامی است، اضافه کرد: هیچ بنگاه املاکی حق عدم صدور کد رهگیری برای معاملات را ندارد، در صورت بروز این تخلف هر کدام از متعاملین می توانند از بنگاه شکایت نموده و ما در اسرع وقت نسبت به پلمب بنگاه های متخلف اقدام خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1123

به "رشد 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید