حمله تند حضرتی ، درارائه زمان ورود کرونا به قم صادق بودند؟، چرا به دیوارلیسان اجازه تخریب حکومت دینی داده اند؟

به گزارش بهترین مقاله، رئیس کمیسیون مالی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای خواهان رسیدگی فوری ریاست جمهوری به شرایط بحرانی استان گیلان و شهر رشت شد.

حمله تند حضرتی ، درارائه زمان ورود کرونا به قم صادق بودند؟، چرا به دیوارلیسان اجازه تخریب حکومت دینی داده اند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، متن نامه الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور به این توضیح است: اینک که این نامه را برایتان می نویسم، شهر زیبای من رشت، درگیر یکی از بحرانی ترین روزهای تاریخ حیات خویش است. سرزمینی که عمری سخاوتمندانه با طبیعت بکر و زیبای خویش پذیرای ایرانیان عزیر بوده در چنبره ای از مصائب مختلف گرفتار شده است. شهر رشت و استان گیلان پیش از بحران کرونا درگیر بحران برف شده بود. هنوز کمر از آن بلیه راست ننموده بود که با بی تدبیری قابل پرسش و تامل مدیران مسئول در وزارت بهداشت و وزارت کشور و دیگر نهادهای تصمیم گیر، گرفتار مصیبت کرونا شده است. پرسش اول که ذهن افکار عمومی را به خود مشغول نموده این است که آیا متولیان امر در ارائه اخبار و زمان دقیق اطلاع آنها از ورود این بیماری به قم صادق بوده اند یا خیر؟ اگر متوجه این بلیه شده بودند چرا شهر قم را قرنطینه ننموده و اقدامات احتیاطی و کنترل کننده را با تاخیر شروع کردند؟ چرا به کاسه لیسان و متحجران و دیوار لیسان اجازه مانور و تخریب چهره دین و حکومت دینی داده شد؟ به نظرم نه تنها دولت که دیگر عناصر تصمیم ساز در این میانه مقصرند و در شرایط بغرنجی که برای مردم پیش آمده سهیم هستند.

الیاس حضرتی در بخش دیگری از نامه خود به روحانی نوشته است: استان گیلان به دلیل ضعف در امکانات زیربنایی و استراتژی نادقیق وزارت بهداشت فرصتهای بهنگام را از دست داده است. غلبه مدیریت غیربومی و ناآشنایی با احتیاجهای استان کار را سخت تر هم نموده است. انتصاب نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت از استانی دیگر و تغییر یک هفته ای وی نشان از این مدیریت کارآمد! دارد. سن بیمارستان های رشت بالاست. علیرغم مجاهدت مدیران و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان های پورسینا و رازی و همکاری وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی در به اختیار نهادن بیمارستان رسول اکرم(ص) با کمبود تخت و امکاناتی چون آی سی یو و تجهیزات مربوطه، تخت، مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش و لباس های ایزوله احتیاجمندیم. گیلان از سبز بودن خود ضربه های زیادی خورده است. این امر سبب شده در سالهای پس از انقلاب در نتیجه این نگرش از استان اول به یکی از توسعه نایافته ترین ها بدل گردد و این قطعاٌ حاصل کارنامه همه ماست!

نماینده مردم تهران در مجلس در بخش انتهایی نامه خود به روحانی نوشته است: در شرایط اضطراری فعلی، اختصاص بودجه در خور، راه اندازی فوری بیمارستان صحرایی و تامین مایحتاج مورد احتیاج، حمایت و تقویت کادر پزشکی و پرستاری، بهره بردن از انجمن های داوطلب و مردم نهاد، استقرار نماینده تام الاختیار با امکانات مناسب و سفر معاون اول رئیس جمهوری به گیلان برای ارزیابی دقیق شرایط استان گیلان می تواند شرایط را تا حدودی ترمیم کند. من برای هرگونه مساعدت و معاضدتی در این زمینه در کنارتان هستم. با آرزوی موفقیت دولت و ملت برای شکست ویروس کرونای و بازگشت ترنم زندگی به جامعه ایران

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 856

به "حمله تند حضرتی ، درارائه زمان ورود کرونا به قم صادق بودند؟، چرا به دیوارلیسان اجازه تخریب حکومت دینی داده اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند حضرتی ، درارائه زمان ورود کرونا به قم صادق بودند؟، چرا به دیوارلیسان اجازه تخریب حکومت دینی داده اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید