جلوی سفرها زودتر باید گرفته می شد؛ الان مسافران ناقل کرونا هستند ، همه ادارات تعطیل شوند

به گزارش بهترین مقاله، یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: اکنون بین فعالیت های مالی و کنترل ویروس کرونا، مقابله با این ویروس در اولویت است، فلذا باید در این ایام فعالیت ها را به صفر رساند و مردم را به ماندن در خانه تشویق کرد.

جلوی سفرها زودتر باید گرفته می شد؛ الان مسافران ناقل کرونا هستند ، همه ادارات تعطیل شوند

به گزارش بهترین مقاله به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل موسوی با تاکید بر ضرورت توجه مردم به توصیه های پزشکی و ماندن در خانه در شرایط فعلی گفت: در این زمینه ما در گام اول احتیاج به فرهنگ سازی و همکاری مردم داریم، از سوی دیگر شرایط کشور فراهم است که با تعطیلی تمام فعالیت ها و ادارات بهانه ای برای بیرون آمدن مردم از خانه وجود نداشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه اظهار کرد: بر اساس نظرات کارشناسی دوره پیک ویروس همچنان ادامه دارد و در این دوران تنها راهکار به حداقل رساندن ترددها و ماندن در خانه است.

نماینده مردم یزد در مجلس توضیح داد: درست است که جلوی رشد صعودی بیماران گرفته شده است اما برای کنترل این ویروس تنها راهکار ماندن در خانه و به حداقل رساندن معاشرت ها است تا زنجیره انتقال قطع گردد.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تاکید نمود: اکنون بین فعالیت های مالی و کنترل ویروس کرونا، مقابله با این ویروس در اولویت است. باید در این ایام فعالیت ها را به صفر رساند و مردم را به ماندن در خانه تشویق کرد. باید زودتر برای جلوگیری از سفرها تصمیماتی اتخاذ می شد. اکنون افرادی که به مسافرت رفته اند احتمال اینکه ناقل باشند بسیار بالا است، ان شاءالله با اتخاذ تصمیمات کارشناسی بتوانیم با این ویروس مقابله کنیم.

موسوی اضافه نمود: مجلس نیز تصمیم گرفته تا در روز 10 فروردین جلسه علنی برگزار کند که نمایندگان از سراسر کشور در مکانی جمع شده و مجددا در کل کشور پخش خواهند شد. ان شاءالله با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم خطر احتمالی این تصمیم را به حداقل برسانیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 901

به "جلوی سفرها زودتر باید گرفته می شد؛ الان مسافران ناقل کرونا هستند ، همه ادارات تعطیل شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوی سفرها زودتر باید گرفته می شد؛ الان مسافران ناقل کرونا هستند ، همه ادارات تعطیل شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید