برگزاری مراسم تودیع و معارفه دو مدیر در وزارت ورزش

به گزارش بهترین مقاله و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قبلی و جدید دفتر امور مشترک فدراسیون ها و آموزش و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان که امروز برگزار گردید مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ضمن تشکر از زحمات صادقانه احمد سعادتمند و سیدمحمد شروین اسبقیان گفت: امیدوارم این دو که از مدیران قدیمی ورزش کشور هستند در سمت های جدید خود پیروز باشند.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه دو مدیر در وزارت ورزش

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: دفتر مشترک فدراسیون ها و دفتر استعدادیابی و آموزش دو اداره کل بسیار مهم هستند که امیدوارم مدیران جدید هم بتوانند در این سمت مثل مدیران قبلی پیروز باشند. جابجایی همواره هم برای سیستم و هم برای افراد خوب است تا انگیزه ها از بین نرود.

وی اضافه نمود: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است و به همین دلیل یکی از مدیران قدیمی و پیروز ورزش را در این باشگاه گماردیم. همچنین فدراسیون جانبازان و معلولین محور ورزش های پارالمپیکی است و با جامعه هدف زیاد بسیارزیادی که در اختیار دارد بسیار مهم است.

علی نژاد در سرانجام گفت: انتصاب علیرضا خسروی و حسن رنگرز به صورت همزمان در این دو اداره کل پیغام مهمی داشت. اولی نگاه به نیروهای متخصص درون وزارت ورزش و دومی استفاده از قهرمانان کارکشته ورزش کشور را از بیرون نشان داد. نگاه دولت به جوان هاست و وزارت ورزش نشان داد همه متخصصان چه درون سیستم چه از بیرون دیده می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 خرداد 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 922

به "برگزاری مراسم تودیع و معارفه دو مدیر در وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم تودیع و معارفه دو مدیر در وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید