با کاهش محدودیت های کرونا، 90 درصد از خطوط تولید هوآوی بازگشایی شدند

به گزارش بهترین مقاله، هوآوی نیز مانند دیگر شرکت های چینی از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا مجبور به بستن بسیاری از کارخانه ها و فروشگاه های خود شد ولی خبرهای جدید نشان می دهد که هوآوی 90 درصد از خطوط تولید خود را بازگشایی کرده است.

با کاهش محدودیت های کرونا، 90 درصد از خطوط تولید هوآوی بازگشایی شدند

رن ژنگفی بنیان گذار شرکت هوآوی به تازگی در مصاحبه ای گفت که شرکت هوآوی در حال حاضر توانسته با رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در مبارزه با ویروس کرونا، بیش از 90 درصد از خط تولید خود را بازگشایی کند.

همچنین این شرکت فرایند تحقیق و توسعه خود در بخش های پیشرفته را نیز آغاز و اعلام کرده که در حال حاضر مهندسان هوآوی در بخش های پیشرفته ای مانند توسعه فناوری مخابراتی 6G و همچنین سطح های بالاتر فناوری 5G مشغول به کار هستند.

بنا بر اعلام هوآوی، این شرکت شرایط کار را برای بیش از 20 هزار محقق، متخصص و مهندس ایجاد کرده تا در توسعه اهداف فناوری شرکت محدودیتی وجود نداشته باشد.

به گفته رن ژنگفی شرکت هوآوی باید همواره خود را در شرایط کار سخت و سریع قرار دهد تا با وجود مسائلی که به واسطه تحریم های دولت آمریکا بر تجارت این شرکت ایجاد شده، فرایند رشد هوآوی را با مشکل روبرو نکند.

طبق اعلام بنیان گذار هوآوی، با وجود فشارهایی که روی این شرکت اعمال شده، جای نگرانی خاصی در زمینه تأمین مواد اولیه و قطعات وجود ندارد و هوآوی تضمین می کند که تولید محصولاتش را با قدرت ادامه پیدا خواهد داد.

در ادامه مصاحبه، رن ژنگفی به محدودیت های دولت آمریکا اشاره کرده و معتقد است که کنار گذاشتن تراشه های ساخت شرکت های آمریکایی از محصولات هوآوی به صورت کامل ممکن نیست. چرا که که با حذف محصولات آمریکایی، خود این شرکت ها نیز با مسائل بزرگی روبرو می شوند؛ چرا که از دست دادن مشتری بزرگی مانند هوآوی، ضربه اقتصادی بزرگی برای آن ها خواهد کرد. به گفته رن ژنگفی، این شرکت ها باید با تکیه به مباحث حقوقی و از طریق کسب گواهینامه های تجاری، مراوده های فناوری با هوآوی را از سر بگیرند.

منبع: همگردی
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1048

به "با کاهش محدودیت های کرونا، 90 درصد از خطوط تولید هوآوی بازگشایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با کاهش محدودیت های کرونا، 90 درصد از خطوط تولید هوآوی بازگشایی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید