افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که احتیاج به بستری دارند

به گزارش بهترین مقاله، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی، گفت: در طی شبانه روز گذشته 12 درصد مراجعان به مراکز بهداشتی، نیازمند بستری در مراکز درمانی بودند.

افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که احتیاج به بستری دارند

به گزارش گروه اجتماعی بهترین مقاله، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: در 24 ساعت گذشته 142 مورد جدید در بخش های عادی و 67 مورد جدید نیز در بخش های ویژه بیمارستان های استان تهران با تشخیص کووید 19 بستری شدند.

زالی با اشاره به افزایش تعداد بستری شدگان در بیمارستان ها و مراکز درمانی، گفت: در طی شبانه روز گذشته 12 درصد مجموع مراجعان به حوزه های بهداشتی احتیاجمند به بستری در مراکز درمانی داشتند که نسبت به روز گذشته رشد داشته است.

به گفته وی، زمینه الگوی مراجعان احتیاج به بازنگری دارد و این افزایش آماری باید مورد توجه قرار گیرد زیرا می تواند نشان دهنده تغییر الگوی مراجعان به بیمارستان ها و یا تغییر معیارهای بستری در تهران باشد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران همچنین به مثبت شدن آزمایشات PCR در 39 درصد افراد بستری در بخش های درمانی در طول 24 ساعت گذشته اشاره نمود که این آمار نیز رشد نسبتا ملایمی را نسبت به روزهای قبل نشان می دهد.

وی با توجه به استمرار بازگشایی ها در استان تهران به شهروند اکیدا توصیه کرد که بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی اصرار ورزیده و همچنان ملاحظات بهداشتی و حفاظتی را به صورت جدی مدنظر قرار دهند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تأکید کرد: با توجه به افزایش تراکم و ترددهای درون شهری، تغییر چگالی جمعیتی و تغییرات ایجاد شده در الگوی بستری در شهر تهران همچنان احتیاجمند به رعایت ملاحظات بهداشتی عمیق تر و جدی تر توسط شهروندان تهرانی هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1062

به "افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که احتیاج به بستری دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که احتیاج به بستری دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید