افراد در ساختمان های بلند بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند؟

به گزارش بهترین مقاله، بهداشت نیوز/ ساختمان های شلوغ مانند برج ها و بیمارستان ها می توانند یک خطر پنهان در نبرد با کووید19 باشند. این بیماری همه گیر سیستم های بهداشتی و مسئولان بهداشت عمومی در سراسر دنیا را به چالش کشیده است. هنگامی که یک ویروس به سرعت گسترش یافته با سرعت انتقال بسیار بالا دارید، باید تمام خطرات احتمالی عفونت را آنالیز کنید.

افراد در ساختمان های بلند بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

یکی از مناطق خطرناک که هنوز مورد توجه قرار نگرفته اند ساختمانهای بزرگی مانند برج ها یا بیمارستان ها هستند. در حالی که انتقال مستقیم شخص به شخص هنوز رایج ترین روش برای ابتلا به این بیماری است تحقیقات جدید نشان می دهد که در صورت بروز نقص در سیستم لوله کشی نیز ساکنان ساختمان ها می توانند آلوده شوند. گزارشات سازمان بهداشت جهانی حاکی از آن است که هنگامی که افراد آلوده به ویروس در توالت های ساختمان اسهال داشتند، قطرات ویروسی همراه با هوا می توانند به وسیله فاضلاب و شبکه لوله کشی از یک آپارتمان به دیگری منتقل شوند.

افراد در ساختمان های بلند ممکن است بیشتر در معرض ویروس کرونا باشند

برای پیشگیر از این امر شما همراه با مدیر ساختمان ها میتوانید کارهایی را انجام دهید:

- از بوی ناخوشایند در حمام ها، آشپزخانه ها چشم پوشی نکنید.

- اطمینان حاصل کنید که همه سینک ها و توالت ها دارای خم یو U هستند.

- حداقل پنج ثانیه در صبح و عصر آب و همه حمام ها و توالت ها را باز بگذارید و توجه ویژه ای به زهکش های کف در حمام ها و اتاق های مرطوب کنید.

- اگر به نظر می رسد لوله های فاضلاب از توالت، سینک یا سایر لوازم خانگی جدا یا باز شده اند، فوراً آن را آب بندی کنید. برای پوشاندن سرانجام از یک دستکش لاستیکی بهره ببرید.

- اگر به نظر می رسد خط لوله یا نشتی در خط لوله وجود دارد، آن را با نوار محکم ببندید.

ویروس کرونا به خانواده بزرگی از ویروس ها می گویند که شامل ویروس سرماخوردگی و عامل بیماری سارس است. کرونا چینی یا ویروس کرونای ووهان ویروس تنفسی جدیدی است که در اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 از استان هوبی و شهر ووهان چین آغاز شد و افراد زیادی را به کام مرگ کشانده است. بیماری حاصل از این ویروس سندرم تنفسی حاد کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) نام دارد و سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از عبور تعداد قربانیان از مرز 1000 نفر، نام این ویروس را کووید 19 (19-COVID) گذاشت.

منبع: همگردی
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1017

به "افراد در ساختمان های بلند بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد در ساختمان های بلند بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید